Презентација скијање Франција 2023

Вести

Public Room, на 02.09 (петок), во 20:00 часот!

Повелете на дружба и споделување на скијачки информации за новата ски сезона.

Селектирани водечките дестинации во Франција каде НехарТравел е травел оператор со децении наназад. Како посветени љубители на скијањето, ви гарантираме километарски ски патеки, импресивни и масивни врвови, најмодерни технологии во ски индустријата, скијање кое нема свој опонент за споредба. Квалитетна логистика и водичи за било каква асистенција постојано околу вас.

Периодот што следи ќе споделиме дополнителни информации за сите ски настани, следете не на #skimacedonia и #nehartravel

Претходен написи
Двајца руски планинари загинаа на врвот Ленин
Следен напис
Val Thorens за фрирајд Courchevel за милионерски провод