Хотел Панорамика Дизајн & Спа

Модерен хотел на падините на Водно со неверојатен поглед на Скопје. Уникатен стилски концепт, извонредната локација, луксузното сместување, елегантен амбиент и супериорни услуги. Модерни соби, софистициран мебел, бањи обложени со мермер. Стилски ресторан со оригинални рецепти, квалитетни состојки, македонска и медитеранска кујна со модерен пристап. Лоби бар, фитнес и велнес центар со искусни терапевти.