Најава за жешка недела на Копанки

Вести

Недела – 20.02.2022 СИТЕ ЗАЕДНО НА ПЕЛИСТЕР‼️

Нов викенд нова тура, и оваа недела ски центарот Копанки ќе биде жешка ски точка на југот. Еден центар, два подиуми за забава.

Пелистер е регионална број еден дестинација за полнење на батериите со супер позитивна енергија, адреналин и релаксација🔝⛷🏂🚠💙🤍

За овој викенд, во недела, во партнерство со #Jägermeister следат изненадување, забава со Dj Acika на сончевата тераса Бегова Чешма и Dj Sasho Spect во делот на Hot Box Копанки🎵

APRES-SKi забава која не смеете да ја пропуштите најавија од Копанки!

Претходен написи
Моќната двојка Mikaela Shiffrin и Aleks Kilde се подржува меѓусебно на олимпијада
Следен напис
Најпознатиот сноубордер на сите времиња Shaun White се повлекува после олимпијадата