Попова Шапка ќе работи само за викенд

Вести

Ново работно време на ски центарот “Попова Шапка”. Заради високите пролетни температури , а со цел подолго зачувување на ски патеките, центарот од денес нема да работи во работните денови. ⛔️✅

Новото работно време на центарот е секоја сабота и недела, од 09:00 до 16:00 часот. Останува да уживаме во пролетното скијање и во месец април!

Претходен написи
Забраната за движење на возила до Средно Водно
Следен напис
Македонските сноубордери сезонава со два златни, два сребрени и шест бронзи