Tignes & Val d’Isere глечерот Grand Motte

Термин на поаѓање: Петок, 12 јануари 2024 година, враќање пристигнување назад во Скопје 20 јануари. Важен хајлајт. Espace Killy еден од најатрактивните скијачки центри во Франција, Европа и светот. Тука ќе ги видите најмодерните шалети, скапи ресторани и хотели, продавници со најдобрите светски брендови и спортска опрема, рамо до рамо со луксузот во Courchevel. Најмодерните … Продолжи со читање Tignes & Val d’Isere глечерот Grand Motte