Ретро фотографија многу легенди на едно место

Вести

Како изгледал аутфитот на ски елитата во алпското скијање далечните седумдесети, Ingemark Stenmark, Franz Klammer, Piero Gros, Gustavo Thoeni на трка од светскиот куп во алпско скијање, Wengen, Lauberhornrennen.

Претходен написи
Јахорина продолжува да се развива со нови инвестициски проекти
Следен напис
Каков протокол треба да применуваат хотелите и рестораните