Денес, Петок ноќно скијање на Пониква

Вести

Денес Петок, 2 февруари ноќно скијање на Пониква. Ќе бидат на располагање под рефлектори , стаза 1 и стаза 3.

На самите ски терени имате можност да изнајмите ски опрема или тренер за ски часови. А функционираат и околните ресторани и хотели.

Цената на ски карта е 700 денари

Ноќното скијање е во период од 17 до 20 часот

Претходен написи
Попова Шапка работи шестосед за панорамски прошетки
Следен напис
Анхоч и Комикс МК со вистински гејминг спектакл